Google+
| HOME |
(050) 21-26-130
(067) 34-40-454
(063) -- - -- - ---
Графік роботи : Пн-Пт з 9:00 до 18:00. Для екстренного зв’язку тел. : (050) 21-26-130
Весь асортимент панелей -
стандартні та під замовлення!
Бліц-інфо
Бліц-інфо

Гарантія.
~ На всі Спарклборд панелі, не залежно від виробника, поширюється гарантія на строк 12 місяців і повне післягарантійне обслуговування.

Маркери.
~ Для отримання неонового ефекту використовуйте спеціальні маркери для лед-панелей. Маркери перед початком використання необхідно струсити. Перед першим використанням «крейдяних маркерів» і в процесі за необхідності треба з силою натиснути перо маркера об тверду площину (перо має увійти в середину) щоб у нього затекло чорнило.

~ Гарантійний термін експлуатації маркерів - 12 місяців. Реальний термін служби маркерів залежить від інтенсивності їх використання. Згідно тех. параметрів маркером можна намалювати лінію довжиною в 1000 метрів. З практики, якщо оновлювати інформацію в текстовому режимі щодня - комплекту з 8-и різнокольорових маркерів вистачає на 1 рік.

~ По мірі необхідності у нас можна придбати окремо маркери поштучно конкретних кольорів і типів або упаковками.

~ Для максимально-яскравого свічення малюнок повинен наноситися маркером тонким шаром фарби. Нанесення повторного / товстого шару зменшує ефект свічення.

~ Якість маркерів відповідає Європейському Стандарту безпеки En71 (дозволяється використовувати дітям від 3 років)

~ Якщо маркером довгий час не користуватися, то він може засохнути. Для приведення його в робочий стан необхідно змочити перо в звичайній воді і почекати пару хвилин, після цього струснути маркер.

Протирання панелі.
~ Алгоритм протирання (видалення старого малюнка перед нанесенням нового) залежить від типу використовуваних маркерів, але загальне правило таке, що спочатку зволожується старий напис вологою серветкою без прикладання будь-яких зусиль, після 1-2 хвилин маркерна фарба розмокне і її легко можна повністю стерти і врешті начисто витерти максимально-чисто, «другий», серветкою (для видалення сухостираємого  крейдяного маркера використовується серветка, змочена у воді, для видалення водостійкого маркера використовується звичайний засіб для чищення на основі а-спирту). Увага: у кожному разі дотримуйтеся інструкції для конкретного типу маркера, яка йде в комплекті.

~ Ми рекомендуємо використовувати целюлозні мочалки / серветки або спеціальні м'які мікрофібри. При використанні мікрофібри не з комплекту будьте уважні, оскільки у продажі їх є дуже багато і використання деяких з них може призвести до появи потертостей і подряпин на робочій області панелі.

~ Для продовження терміну служби серветок - після використання їх рекомендується добре виполоскати в чистій воді і висушити. Зверніть увагу також на той факт, що целюлозні серветки в будь-якому випадку треба перед кожним використанням прополоскати, оскільки при висиханні вони тверднуть. Увага: уникайте попадання на серветку абразивних частинок (пилу, стружки і т.д.), які можуть подряпати панель в процесі протирання (подряпини і потертості не впливають на працездатність - на новій панелі допускається їх не більше 0,001 від робочої площі)

Важливі деталі.
~
Подовжувачі, які йдуть в комплекті з панеллю дозволяють виносити її на відстань до 5 м від джерела живлення 220в. Для більшого подовження дистанції можна використовувати стандартні подовжувачі, або замовити як опцію в комплекті поставки.

~ Базові моделі лед-панелей йдуть зазвичай в двох виконаннях: для використання всередині приміщень і вологозахищені. Перший тип можна використовувати також на вулиці під навісом, вологозахищені панелі можна використовувати на вулиці без навісу. Врахуйте також той факт, що якщо ви хочете, щоб сам напис був вологостійкої, то потрібно використовувати спеціальні вологостійкі маркери, або писати на внутрішній площині панелі в дзеркальному відображенні.

~ За типом робочої області лед-панелі можуть бути з акрилу (органічне скло) або безпечного ударостійкого скла. Кожен матеріал має свої переваги. Акрил дуже легкий і практично протиударний. Скло має більш ідеальну (гладку) поверхню, яка навіть при дуже тривалому використанні практично не зношується.

~ На включеній панелі без нанесеного малюнка можуть бути помітні технологічні ефекти:
 - «Білі зірки» - яскраво підсвічені дрібні білі крапки - пилинки і ворсинки;
 - «Північне сяйво» - нелінійне додавання інтенсивностей двох або декількох світлових хвиль внаслідок явища інтерференції, яке зазвичай помітно тільки під конкретним кутом на панелях з робочою поверхнею "скло";
 - «Неонове паспарту» - підсвічування дрібної крихти флуоресцентної фарби, яка з часом використання збирається у вигляді мікроскопічних частинок по периметру рами.
Дані технологічні особливості ніяк не впливають на використання лед-панелі за прямим призначенням, оскільки при нанесенні яскравого контрастного малюнка вони стають візуально не помітні.

~ Для підвищення сприйняття рекламної інформації рекомендується по внутрішньому периметру спарклборд панелі створювати за допомогою маркера кольорову рамочку в стилі паспарту товщиною від 3-5 мм – даний елемент  додає дизайну малюнка, в тому числі і закінчений логічний вигляд.

~ Залежно від умов передбачуваного використання можна вибрати моделі з одинарною або подвійною (посиленою) системою підсвічування. Максимальний спаркл-ефект свічення  і мерехтіння досягається природно в нічній атмосфері, але навіть і в сонячну погоду або при денному освітленні «Спаркл-ефекти» дуже сильно помітні і привертають до себе увагу.

~ Залежно від фірми виробника деякі нюанси використання лед-панелей можуть відрізнятися, але базові аспекти ідентичні.  Завантажити «Інструкцію користувача»

Інші питання.
~ Якщо у Вас залишилися невирішені питання, то можете звертатися до нас будь-яким  зручним способом і ми зробимо все можливе, щоб використання лед-панелей було для Вас максимально комфортним і ефективним.

Введіть свій електронний адрес, указанний при реєстрації і пароль
Електронна Пошта
Пароль
Забули пароль? Ви не зареєстровані? Зареєструватись.
ВВведіть свою адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. На неї буде відправлено повідомлення з новим паролем.
Електронна пошта
Ввійти з паролем Ви не зареєстровані? Зареєструватись.
Обов'язково заповніть всі поля.
Введіть дійсну електронну адресу.
Збережіть введений пароль.
Ваше ім'я
Електронна пошта
Пароль
Повторіть пароль
Забули
пароль?
Уже зареєстровані? Ввійти.

Останні новини

Запрошуємо до співпраці

Пропонуємо цікаві умови для партнерів в регіонах...

Знижка 10%

При замовленні 2-х і більше панелей вимагайте знижку.

Знижка 25%

Заробіть знижку 25% на будь-яку нашу продукцію .

Новинки в блозі

Підвищуєм рентабельність

Яка рентабельність використання спаркл-панелей у бізнесі?

Робота-мрія.

США: "Меню" для Національного аерокосмічного агентства НАСА

Супер спаркл-ідея "24х7"

Розпочинаємо серію ідей: "Спаркл-лед-панель на службі Вашого бізнесу 24 години в день та 7 днів в тиждень" .